Firmamız Hakında Genel Bilgi

Firmamız Matbaakent adı ile 29 Ekim 2008 Yılında fikri olarak ortaya çıkmış, gerekli alt yapı, web sayfası, üretim çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte 18 Ağustos 2009'da Ankara'da resmen faaliyetine başlamıştır. O Günden, bugüne Türkiye'nin her yerine yaptığı ürünleri ulaştırmış ve Dünya'nın çeşitli ülkerine de ürün göndermiştir. Bu ülkelerden bazıları Almanya, Hollanda, Norveç, İngiltere, Nijerya, Azerbaycan, KKTC,  Gürcistan, Belçika, Fransa şeklindedir.

Biz Neler Yaparız

%95 Ağırlıklı Kağıda baskı malzemeleri üretiyoruz. Bunlardan da öne çıkan bazı ürünler Organize matbaa tekniği ile üretildiği için çok ucuza mal olmaktadır. Bu ürünlerin Başlıcaları kartvizit, broşür, el ilanı, magnet, etikettir. Bunların dışında katalog-dergi, afiş, cepli dosya, antetli kağıt, zarf baskıları, bloknot gibi kağıt  baskı ürünlerinin tamamını üretmekteyiz. Sezon zamanlarında takvim, ajanda, defter, kalem gibi ürünleri de yelpazemize ekliyoruz.

Fiyatlarımız Neden Çok Uygun?

Çünkü biz ürünlerimiz bir çoğunu Organize Matbaa tekniği ile üretmekteyiz. Organize Matbaa tekniğinde 10larca müşterinin ürünü tek baskıda birleştirilerek basılır. Böylece baskı maliyeti tek müşteriye değil 10larca müşteriye bölünür.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR